Agenda en nieuws

Wij hechten aan de privacy van onze leerlingen. Om die reden vindt u op deze pagina slechts een selectie van ons nieuws, waarbij we één foto per artikel tonen. Ouders en verzorgers van onze leerlingen kunnen terecht op Social Schools. Wie is ingelogd vindt daar het laatste nieuws, de agenda en andere actuele zaken.

Slotschoolkalender

Hier kunt u de Slotschoolkalender 2023-2024 downloaden. Daarin vindt u een overzicht van alle gewone en bijzondere dagen op de Slotschool, maar bovendien ook wetenswaardigheden over ons IKC en onderwijs.

18 april, Bezoek aan de boerderij

Beste ouders/verzorgers, Deze week zijn we begonnen met de projectweken waarin het thema 'Wij ontdekken Nederland' centraal staat. In groep 1

26 januari, Nationale voorleesdagen 2024

Beste ouders/verzorgers, Gisteren kregen we visite van de bibliotheek consulent. Zij kwam het prentenboek van het jaar aan ons voorlezen naar

22 januari, Greideh├║skes!

De maandagochtend begon in groep 4 vandaag niet met lezen en rekenen, maar met een gastles! Wij kregen bezoek van meester Merijn die ons iets